Nawigacja

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z kalendarzem roku szkolnego Kalendarz uroczystości szkolnych i środowiskowych

Kalendarz

Kalendarz uroczystości szkolnych i środowiskowych

 

 

KALENDARZ  UROCZYSTOŚCI   SZKOLNYCH
I  ŚRODOWISKOWYCH  W  ROKU  SZKOLNYM  2013/2014

UROCZYSTOŚĆ SZKOLNA, APEL, KONKURS

DATA

OSOBY  ODPOWIEDZIALNE

wrzesień 2013

 Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września

Wychowawcy klas.

Bezpieczna droga do szkoły - apel

30 września

M. Waleska

październik 2013

Ślubowanie uczniów klas  pierwszych

25 października

A.Januszewska,  B. Salińska

Międzyszkolny Konkurs dla klas I – III z języka  angielskiego

październik

E. Kierska, M. Świerczyńska, A.Wróbel

Konkurs ładnego pisania

październik

G. Czułno, M. Bartosiewicz, B. Bukowski             

konkurs fotograf. „Krajobrazy jesieni”

październik

SU

konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

październik

wychowawcy kl. III

Konkurs „Nauczyciel na wesoło”

październik

SU

Dzień Edukacji Narodowej – akademia

październik

M. Hejchman, J. Rozmarynowska,                K. Jeziorska

Halloween – konkurs  na najciekawszą prezentację multimedialną w j. angielskim

październik

A.Wróbel, M. Świerczyńska,                   E. Kierska

 Konkurs plast. „Jesień w malarstwie”- kl. III

październik

B. Aleksandrowicz, F. Laszczyk

listopad 2013

Święto Niepodległości – apel

12  listopada

 M. Bartosiewicz

,,Cała Polska czyta dzieciom”- akcja czytania pierwszakom raz w tygodniu

cały rok szkolny

K. Jeziorska

 

Bal integracyjny dla uczniów I klas.

17 listopada

 M. Szklarek, wychowawcy I klas

Konkurs  pięknego czytania w  j. angielskim

listopad

A. Wróbel, M. Świerczyńska

 „Mam talent” andrzejkowy zawrót głowy

listopad

SU, świetlica

„Lekturiada” – projekt edukacyjny

list . - marzec

K. Jeziorska, A. Sławińska

Giełda Hobbystyczna

listopad

G. Sobieszek, M. Hejchman

grudzień 2013

Konkurs na kartę świąteczną

wykonaną techniką komputerową.

grudzień

H. Knap,

M. Kamiński

Konkurs na recenzję ulubionej książki

 10 grudnia

G. Czułno

Konkurs na kartę świąteczną

 wykonaną dowolną techniką.

 16 grudnia

J. Rozmarynowska

Samorząd Uczniowski

Konkurs na kartę świąteczną w j. angielskim

16 grudnia

A. Wróbel, M .Świerczyńska

Konkurs na świąteczny stroik.

17 grudnia

świetlica , SU

Konkurs kolęd   dla kl. IV – VI

17 grudnia

J. Rozmarynowska,

ksiądz Marek Mielcarek

Konkurs na najładniej świątecznie udekorowaną klasę

19 grudnia

Samorząd Uczniowski

 

Jasełka ,, Wraz z Wigilijną Gwiazdą’

20  grudnia

ksiądz Marek Mielcarek

Listy do Św. Mikołaja – konkurs na opis wymarzonego prezentu kl. IV - VI

grudzień

E. Kierska, M. Świerczyńska

styczeń 2014

Turniej sportowy WOŚP

styczeń

B. Starosta, M. Kamiński

WOŚP – dyskoteka

styczeń

Samorząd Uczniowski

zabawa karnawałowa

styczeń

wychowawcy klas

Portret Babci i Dziadka- konkurs plastyczny

      16 stycznia

B. Bukowski, K. Krajewska

Kochamy nasze Babcie i Dziadków

17 stycznia

A.Michalak

Bezpieczne ferie zimowe – apel

styczeń

  1. Sławińska

konkurs recytatorski dla klas II

styczeń

B. Aleksandrowicz, F. Laszczyk

luty 2014

Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI

16  lutego

G. Czułno, M. Bartosiewicz

Konkurs fotograficzny,,Wspomnienia z ferii”

od 3 lutego

Samorząd Uczniowski

Poczta Walentynkowa

13 lutego

SU

Konkurs na najładniejszy zeszyt dla uczniów klas drugich

do 28 lutego

B. Aleksandrowicz, F. Laszczyk

 Konkurs na najładniejszy zeszyt dla uczniów klas pierwszych

do 29 lutego

A.Januszewska, B. Salińska

Konkurs „Znasz li swój kraj…”

luty

G.Sobieszek

Konkursy w ramach „Dnia Języka Ojczystego”

21 lutego

 

M.Bartosiewicz

marzec 2014

Apel z okazji Dnia Kobiet

8 marca

F.Laszczyk

Konkurs recytatorski dla klas IV – VI

13 marca

G. Czułno, M. Bartosiewicz

Akcja ,, Otwarte drzwi”

29 marca

nauczyciele klas I – III

Międzyszkolny konkurs na kartę wielkanocną wykonaną techniką komputerową

11 marca

 M. Kamiński

Międzyklasowy konkurs ortograficzny kl. III

29 marca

wychowawcy klas III

kwiecień 2014

Szkolny konkurs ,,Mistrz matematyki”

14 – 15 kwietnia

H. Knap, M. Szklarek

Dzień Ziemi

22 kwietnia

G. Sobieszek

Tradycje świąt wielkanocnych - apel

4 kwietnia

R. Wojtaś

Szkolny konkurs piosenki patriotycznej

16 kwietnia

J. Rozmarynowska,

Miejsko – Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas III

23 kwietnia

 

B. Aleksandrowicz

Konkurs na najładniejszy zeszyt

 z j. angielskiego dla klas I – III

kwiecień

 

A. Wróbel,  M. Świerczyńska

Konkurs na najładniejszy zeszyt

 z j. angielskiego dla klas IV- VI

kwiecień

Międzyklasowy konkurs „Matematyczny Geniusz” – kl. III

kwiecień

 

wychowawcy kl. III

Międzyszkolny konkurs „Znam moje miasto”

kwiecień

 

M. Hejchman, G. Sobieszek,                    K. Jeziorska i absolwenci szkoły

Konkurs matematyczny dla klas II

kwiecień

B. Aleksandrowicz, F. Laszczyk

Konkurs przyrodniczy „Mój świat”

29 kwietnia

G. Sobieszek

maj 2014

 Konkurs BRD

maj

M. Kamiński, J. Rozmarynowska                                      

 Apel ,,Konstytucja 3 Maja”

4 maja

K. Witkowski

Liczyć każdy może – konkurs matematyczny

13 maja

H. Knap, M. Szklarek

Konkurs  Wiedzy o Patronie Szkoły

15 maja

G. Sobieszek

Dzień Matki

29 maja

K. Jeziorska

Z gramatyka za pan brat – międzyszkolny konkurs polonistyczny

30 maja

 G. Czułno, K. Krajewska,  

M. Bartosiewicz

„Czy znasz te lektury” – konkurs znajomości lektur

maj

 M. Waleska, K. Jeziorska,                         A. Michalak, A. Sławińska

Moja ulubiona książka – konkurs na recenzje w języku angielskim

maj

E. Kierska

                                                               czerwiec 2014

Rozgrywki sportowo – zręcznościowe z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca.

B. Starosta, M. Kamiński

Kiermasz używanych podręczników

16- 18 czerwca

wychowawcy klas

Sportowiec roku – konkurs

12 czerwca

B. Starosta,  M. Kamiński

Omnibus szkolny

czerwiec

H . Knap,

J.Rozmarynowska,  K. Jeziorska

Zawody w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych

cały rok

B. Starosta, M. Kamiński

Rajd Kościuszkowski

18 czerwca

G. Sobieszek, M. Hejchman, wychow.

 Pożegnanie absolwentów szkoły.

27 czerwca

H.Knap, M. Świerczyńska,                        A. Wróbel

Omnibus klas III

czerwiec

wychowawcy klas III

Sportowy turniej międzyklasowy kl. III

czerwiec

K. Jeziorska, A. Sławińska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
    ul. Zagajnikowa 12
    95-040 Koluszki
  • (0-44) 7145837

Galeria zdjęć